Čo ponúkame? - INFORMÁCIE

 

 NAŠA CESTOVNÁ AGENTÚRA PRE VÁS ZABEZPEČUJE:

 

DOVOLENKY

  • Štandardné pobytové zájazdy                                            
  • Pobytové zájazdy pre rodiny s deťmi                       
  • Poznávacie zájazdy
  • Plavby
  • Pobyty na mieru
  • Kombinácie rôznych destinácií
  • Exotika
  • Pobyty pre seniorov

Zabezpečenie pobytových a poznávacích zájazdov do celého sveta prostredníctvom našich zmluvných partnerov – slovenských, českých a rakúskych touroperátorov. Spolupracujeme výhradne s cestovnými kanceláriami, ktorých kvalitu a spoľahlivosť máme overenú počas dlhých 20 rokov našej činnosti. Všetci naši partneri majú uzatvorené poistenie pre prípad insolventnosti s dostatočným krytím. Všetky spolupracujúce CK sú uvedené v sekcii „Naši partneri". Predávame za ceny rovnaké ako organizujúce CK, taktiež Vám garantujeme rovnaké zľavy, bonusy, prípadne iné výhody, ktoré ponúka organizujúca CK.

 

LETENKY
On– line rezervačný systém na rezerváciu leteniek do celého sveta

 

SAMOSTATNÉ UBYTOVANIE
On– line rezervačný systém na rezerváciu hotelov po celom svete.

 

POISTENIE
Poistenie prostredníctvom širokej ponuky produktov Európskej cestovnej poisťovne.

 

KOMPENZÁCIA MEŠKANIA LETU
V prípade meškania letu máte možnosť získať kompenzáciu až do výšky 600 € a nič Vás to nebude stáť. Stačí, ak vyplníte formulár z našej stránky a vybavíme za Vás potrebné formality. Túto službu poskytujeme ZADARMO.

 

PARKOVANIE NA LETISKU VO VIEDNI A BRATISLAVE
Parkovanie na letisku vo Viedni - zabezpečíme Vám parkovacie karty za zvýhodnené ceny na všetkých parkoviskách na letisku.Parkovanie na letisku v Bratislave - prostredníctvom nášho zmluvného partnera Vám zabezpečíme zvýhodnené parkovanie pri letisku s odvozom a dovozom priamo k odletovej / príletovej  hale letiska.

 

DARČEKOVÉ POUKAZY
Môžete si vybrať darčekový poukaz s presne podľa Vašich predstáv ( hodnota poukazu, formát, text...) alebo z našich šablón. Za výrobu darčekového poukazu neplatíte nič, pripravíme Vámho úplne zadrmo, paltíte len hodnotu uvedenú na poukaze.